Brand spoorvervoer GRIP 0

Veiligheidsregio ZOB

Statistiek 2010

Brandweermannen- vrouwen

  • Beroeps: 158
  • Vrijwillig: 911

Totaal in Nederland

  • Beroeps: 5.522
  • Vrijwillig: 21.587

 

Online bezoeker(s)

We have 142 guests and 3 members online

AED-Alert


E-mailadres

Brand spoorvervoer GRIP 0

donderdag, 07 april 2011
Adres: Spoorvak Eindhoven-Venlo
Tijd: 12:58
Incident: Brand Spoorvervoer
Inzet voorstel: {tooltip}842{end-link}1e TS Deurne{end-tooltip}-{tooltip}841{end-link}2e TS Deurne{end-tooltip}-{tooltip}871{end-link}Hulpverlening Deurne{end-tooltip}-{tooltip}OvD{end-link}Officier van Dienst{end-tooltip}-{tooltip}992{end-link}VC2 Asten{end-tooltip}-{tooltip}481{end-link}geen info{end-tooltip}-{tooltip}830{end-link}2e TS Helmond{end-tooltip}-{tooltip}841{end-link}2e TS Deurne{end-tooltip}-{tooltip}885{end-link}Haakarm Helmond{end-tooltip}-{tooltip}683{end-link}Verzorgings unit Eindhoven{end-tooltip}

HELMOND - Een goederentrein met twee vastgelopen remmen heeft twee bermbranden veroorzaakt bij Helmond. Door de vastgelopen remmen ontstonden er vonkjes waardoor de berm vlam vatte. Het treinverkeer tussen Eindhoven en Horst-Sevenum ligt daardoor stil. Er zijn bussen ingezet.

De bermbranden woedden over een gebied van honderd meter. De ene aan de Vaarleseweg en de ander aan de Agathastraat. De branden zijn inmiddels geblust. De brandweer vreesde even dat de goederentrein zelf ook in brand stond. Die werd daarom stilgezet in Vlierden bij Deurne. Na onderzoek van de brandweer bleek dat er in de trein niets aan de hand was.

Tussen Eindhoven en Den Bosch moeten reizigers ook rekening houden met een vertraging van vijftien tot dertig minuten. Prorail verwacht dat de problemen rond vier uur verholpen zijn

{gallery}fotos07042011{/gallery}

 

{flike}

 

 

Plaats reactie

Alle berichten worden gelezen, na goedkeuring van het webteam worden deze online geplaatst


Beveiligingscode
Vernieuwen

PRIO 2 : NACONTROLE Boerenkamps Mode BV KRUISSTRAAT 6 DEU : 1941 #deurne #p2000 #brandweer http://t.co/XZOt8q6S