AANRIJDING LETSEL A67

Veiligheidsregio ZOB

Statistiek 2010

Brandweermannen- vrouwen

  • Beroeps: 158
  • Vrijwillig: 911

Totaal in Nederland

  • Beroeps: 5.522
  • Vrijwillig: 21.587

 

Online bezoeker(s)

We have 149 guests and 3 members online

AED-Alert


E-mailadres

AANRIJDING LETSEL A67

donderdag, 29 december 2011 // Tijd:18:09
Adres:.A67 L55,8
Incident:.Aanrijding Letsel
Inzet voertuig:.2041 | 1071 | LN_779 | LN_739

GRASHOEK – Bij een ongeval op de A67 bij Helenaveen zijn donderdagavond rond zes uur een dode en zeven gewonden gevallen. De snelweg bleef tot laat in de avond afgesloten voor al het verkeer.

Aanvankelijk ontstond er een file van ruim vier kilometer, waarna het verkeer richting Eindhoven werd omgeleid via de afslag Helden en de Middenpeelweg. Bij het ongeval, vlak achter de afslag Helden, waren vier personenauto's betrokken. Eén voertuig vloog over de kop, meldt de politie.

Volgens hulpverleners was de man die om het leven is gekomen een inzittende van die auto. Leeftijd en woonplaats van de man werden donderdagavond nog niet bekendgemaakt omdat de politie de familie van het slachtoffer nog moest inlichten.

Een ander slachtoffer raakte zwaargewond aan nek en rug. De oorzaak van het ongeval was donderdagavond nog niet bekend.

Plaats reactie

Alle berichten worden gelezen, na goedkeuring van het webteam worden deze online geplaatst


Beveiligingscode
Vernieuwen

PRIO 2 : NACONTROLE Boerenkamps Mode BV KRUISSTRAAT 6 DEU : 1941 #deurne #p2000 #brandweer http://t.co/XZOt8q6S